Rezultati turnirjev Dolenjske članske lige 2015

Skupni vrstni red za leto 2015

Rezultati turnirjev Dolenjske članske lige 2014

Skupni vrstni red za leto 2014

Najboljši trije posamezniki letošnje lige so bili Vid Dobrovoljc (tudi najboljši mladinec), Marjan Kastelic in Urban Zupančič. Najboljši senior je Marjan Stokanovič, najboljša ženska pa Andreja Dobrovoljc.

Rezultati turnirjev Dolenjske članske lige 2013

Skupni vrstni red za leto 2013

Najboljši trije posamezniki letošnje lige so bili Marjan Kastelic, Peter Urbanč, ki je obenem najboljši mladinec, in Maj Zirkelbach. Najboljši senior je Cvetko Jakša, najboljša ženska pa Andreja Dobrovoljc.

Rezultati turnirjev Dolenjske članske lige 2012

Skupni vrstni red za leto 2012

Najboljši trije posamezniki letošnje lige so bili Marjan Kastelic, Jernej Zupančič in Robert Rudman, najboljši senior Marjan Stokanovič, najboljša ženska Neva Čopi in najboljši mladinec Ambrož Čopi.

Rezultati turnirjev Dolenjske članske lige 2011

Skupni vrstni red za leto 2011

Rezultati turnirjev Dolenjske članske lige 2010

Končni vrstni red za leto 2010

Rezultati turnirjev Dolenjsko-posavske članske lige 2009

Skupni vrstni red za leto 2009
Pravilnik za leto 2009
Finalnega turnirja se je udeležilo 38 igralcev, zmagal pa je Samo Štajner iz Krškega.

Najboljša peterica (od leve): Igor Mestek, Marjan Kastelic, Samo Štajner, Gorazd Novak, Žiga Volf

Najboljše v ženski konkurenci (od leve): Špela Kolarič, Indira Bajt, Suzana Urbanč

Mladinci (od leve): Luka Rifelj, Jernej Zupančič, Ambrož Čopi

In še najboljši veterani (od leve): Janko Keše, Marjan Stokanovič, Pavle Sotirov